Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Weight
gu: તરલતા

en: Import
gu: આયાત

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
