Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Administration
he: ניהול

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Import
he: יבוא

en: Label
he: תווית

en: Roles
he: תפקידים

en: Permissions
he: הרשאות

en: Duplicate
he: שכפול

en: Permission
he: הרשאה

en: Preset
he: קבוע מראש

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Preset name
he: שם הקבוע מראש

en: Uses
he: שימושים
