Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Template
hu: Sablon

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Preset
hu: Beállítás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Preset name
hu: Beállítás neve

en: Uses
hu: Használat

en: Filter permissions
hu: Szűrő jogosultságok
