Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Uses
hy: Օգտագործում
