Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Administration
id: Administrasi

en: - None -
id: - Tiada -

en: Weight
id: Bobot

en: Import
id: Impor

en: Roles
id: Peran

en: Save Changes
id: Simpan Perubahan

en: Permissions
id: Kewenangan

en: Duplicate
id: Duplikat

en: Permission
id: Kewenangan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: Filter permissions
id: Filter kewenangan
