Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Administration
is: Stjórnun

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Import
is: Flytja inn

en: Label
is: Merking

en: Roles
is: Hlutverk

en: Template
is: Sniðmát

en: Save Changes
is: Vista breytingar

en: Permissions
is: Réttindi

en: Permission
is: Réttindi

en: About
is: Um
