Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Administration
it: Amministrazione

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Weight
it: Peso

en: Import
it: Importa

en: Label
it: Etichetta

en: Roles
it: Ruoli

en: Save Changes
it: Salva le modifiche

en: Permissions
it: Permessi

en: Duplicate
it: Duplicata

en: Permission
it: Permesso

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa
