Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Administration
ja: 管理

en: - None -
ja: - なし -

en: Weight
ja: ウェイト

en: Import
ja: インポート

en: Label
ja: ラベル

en: Roles
ja: 役割

en: Template
ja: テンプレート

en: Save Changes
ja: 変更を保存

en: Permissions
ja: 権限

en: Duplicate
ja: 複製

en: Permission
ja: 権限

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能
