Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Label
jv: Judul

en: Roles
jv: Parāgā

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
