Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Import
kk: Импорт

en: Label
kk: Атауы

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Permission
kk: Құқық
