Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Import
km: នាំចូល

en: Label
km: ស្លាក

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Save Changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
