Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Administration
lt: Administravimas

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Import
lt: Importuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Roles
lt: Rolės

en: Template
lt: Šablonas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Permission
lt: Leidimai

en: Preset
lt: Numatyta

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Filter permissions
lt: Filtruoti leidimus
