Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Administration
lv: Administrēšana

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Import
lv: Importēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Roles
lv: Lomas

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Permission
lv: Atļauja

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
