Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Administration
mn: Удирдлага

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
