Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Import
mr: आयात

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Save Changes
mr: बदल जतन करा
