Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Administration
nl: Beheer

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Import
nl: Importeren

en: Roles
nl: Rollen

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt
