Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Administration
oc: Administracion

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Import
oc: Importar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Roles
oc: Ròtles

en: Template
oc: Modèl

en: Save Changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Permission
oc: Dreit

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
