Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Description
os: Афыст

en: Administration
os: Разамынад

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Import
os: Импорт

en: Label
os: Нысан
