Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Administration
pl: Administracja

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Import
pl: Importuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Roles
pl: Role

en: Template
pl: Szablon

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Preset name
pl: Nazwa presetu

en: Uses
pl: Używa

en: Filter permissions
pl: Filtruj uprawnienia
