Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Description
ps: سپړنه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Import
ps: واردول

en: Permissions
ps: اجازې

en: Permission
ps: اجازه

en: About
ps: په اړه
