Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to rm translation catalogue (9 entries)

en: Description
rm: definiziun

en: Administration
rm: administraziun

en: Weight
rm: valur

en: Import
rm: importar

en: Label
rm: legenda

en: Permissions
rm: motivaziuns

en: Duplicate
rm: redublar

en: Permission
rm: motivaziun

en: Uses
rm: intent d'utilisaziuns
