Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Administration
ro: Administrare

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Roles
ro: Roluri

en: Template
ro: Șablon

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Permission
ro: Permisiune

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește
