Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Description
si: විස්තරය

en: Administration
si: පාලනය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Permissions
si: අවසර
