Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Administration
sk: Administrácia

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Import
sk: Importovať

en: Label
sk: Označenie

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Template
sk: Šablóna

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Preset
sk: Predvoľba

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
