Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Weight
sl: Teža

en: Import
sl: Uvozi

en: Label
sl: Oznaka

en: Roles
sl: Vloge

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
