Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Description
sr: Опис

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Import
sr: Увоз

en: Label
sr: Ознака

en: Roles
sr: Улоге

en: Template
sr: Шаблон
