Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Import
sv: Importera

en: Label
sv: Etikett

en: Roles
sv: Roller

en: Template
sv: Mall

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Permission
sv: Behörighet

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: Filter permissions
sv: Behörigheter för filter
