Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Weight
ta: எடை

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Save Changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Duplicate
ta: நகல்

en: Permission
ta: அனுமதி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
