Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Administration
te: పరిపాలన

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Label
te: లేబుల్

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: Permission
te: అనుమతి

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
