Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Import
th: นำเข้า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
