Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: - None -
ug: يوق

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Label
ug: بەلگە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
