Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Administration
uk: Адміністрування

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Import
uk: Імпортувати

en: Label
uk: Мітка

en: Roles
uk: Ролі

en: Template
uk: Шаблон

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: Permission
uk: Повноваження

en: Preset
uk: Попередня установка

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Filter permissions
uk: Фільтрувати повноваження
