Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Administration
vi: Quản lý

en: - None -
vi: - Không -

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Import
vi: Nhập vào

en: Label
vi: Nhãn

en: Roles
vi: Vai trò

en: Template
vi: Mẫu

en: Save Changes
vi: Lưu thay đổi

en: Permissions
vi: Quyền

en: Permission
vi: Quyền

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
