Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Weight
am: ክብደት

en: Import
am: አስመጣ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Permission
am: ፈቃድ
