Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Administration
be: Кіраванне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Import
be: Імпарт

en: Label
be: Подпіс

en: Roles
be: Ролі

en: Template
be: Шаблон

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: Permissions
be: Правы

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Permission
be: Дазвол

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
