Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Administration
bg: Администриране

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Import
bg: Импортирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Roles
bg: Роли

en: Template
bg: Шаблон

en: Permissions
bg: Права

en: Permission
bg: Разрешение
