Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Permissions
cy: Hawliau

en: Permission
cy: Caniatâd
