Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Permission
dz: གནང་བ།
