Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Administration
el: Διαχείριση

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: Permissions
el: Άδειες

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Permission
el: Άδεια

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
