Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Import
eu: Inportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Roles
eu: Zereginak

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Permission
eu: Baimena

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
