Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Administration
fa: مدیریت

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Import
fa: ورود

en: Label
fa: برچسب

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Template
fa: قالب

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Duplicate
fa: تکرار

en: Permission
fa: مجوز

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
