Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Administration
fi: Ylläpito

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Import
fi: Tuo

en: Label
fi: Tunnus

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Duplicate
fi: Monista

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Filter permissions
fi: Suodata oikeuksia
