Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Administration
hi: प्रशासन

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Weight
hi: मान

en: Import
hi: आयात करें

en: Label
hi: लेबल

en: Roles
hi: भूमिका

en: Template
hi: फर्मा

en: Save Changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: Duplicate
hi: प्रतिरूप

en: Permission
hi: अनुमति

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
