Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Administration
hr: Administracija

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Import
hr: Uvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: Roles
hr: Uloge

en: Template
hr: Predložak

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
