Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Import
ka: იმპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Roles
ka: როლები

en: Save Changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Permission
ka: უფლება
