Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Duplicate
kn: ನಕಲು

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
