Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Import
ku: هاوردن

en: Label
ku: پێناس

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
