Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Description
ml: വിവരണം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Label
ml: അടയാളം

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
