Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Description
ms: Huraian

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Weight
ms: Pemberat

en: Roles
ms: Peranan

en: Save Changes
ms: Simpan perubahan

en: Permissions
ms: Kebenaran

en: Permission
ms: Keizinan

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: Uses
ms: Penggunaan
