Enhanced Permission Manager (1.0.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: About
my: အကြောင်း
